AnimekBus

Animator dla dzieci Siedlce.
AnimekBus to firma animacyjna, która specjalizuje się w prowadzeniu zabaw dla dzieci. Oferujemy nasze usługi na urodzinach, przyjęciach, weselach, komuniach, piknikach czy festynach.

Dzieci to wymagający odbiorca, dlatego zrzeszamy sprawdzonych i przeszkolonych animatorów. Oddając swoje dzieci w nasze ręce, możecie mieć Państwo pewność że będą pod dobrą opieką i przeżyją niezapomniane chwile bawiąc się z naszymi animatorami. W tym czasie możecie oddać się swoim przyjemnościom, lub po prostu odpocząć.

Animator na urodziny

animator na urodzinyUrodziny to ważny dzień w życiu każdego dziecka. Co raz częściej urodziny organizowane są w salach zabaw, ale także w domach. Dzieci zapraszają swoje koleżanki i kolegów i aby ten czas minął ciekawie, a dzieci się nie nudziły potrzebny jest animator na urodziny.
Oferujemy dzieciom:
– gry, zabawy, konkurencje zręcznościowe dostosowane do wieku uczestników
– zabawy z chusta animacyjną
– warsztaty plastyczne i muzyczne
– pokaz dużych baniek mydlanych, zabawy z bańkami – aktywny udział dzieci
– malowanie twarzy
czytaj więcej – animator na urodziny

Animator na wesele

animator dla dzieci SiedlceOferta skierowana jest do Młodej Pary oraz osób, które zajmują się organizacją wesela, a wśród nich przewidziani są najmłodsi goście. Chcąc dopiąć wszystko na ostatni guzik nie zapominajmy o najmłodszych uczestnikach tej uroczystości.
Podczas wesela oferujemy Państwu swoją pomoc. Już nie będziecie musieli się Państwo martwić i czuć dyskomfort, że Wasze pociechy się nudzą, albo biegają bez pomysłu wokół tańczących par. Na ratunek przybywa AnimekBus!
W programie przewidujemy:
• trzy godziny zabawy z dwoma wyszkolonymi animatorami zabaw dziecięcych
• modelowanie balonów,
• ogromne bańki mydlane, czyli coś, co uwielbiają dzieci i dorośli
• konkurencje i gry dostosowane do wieku uczestników
• mnóstwo zabawy i uśmiechu
• na życzenie Młodej Pary malowanie buziek
czytaj więcej – animator na wesele

Animator na imprezę firmową

animator na imprezę firmowąZwracamy się do Państwa z propozycją animacji firmowych. Zadziwiającym widokiem przestaje już być kącik dla najmłodszych przy otwarciu nowych sklepów, czy też punktów sklepowych. Wielkie otwarcia przyciągają potencjalnych klientów oraz dzieci, dlatego my wychodzimy Państwu naprzeciw i proponujemy animacje podczas których zorganizujemy czas najmłodszym, by Ci starsi mogli się rozejrzeć po promocjach. Możemy zaoferować poszczególne atrakcje, bądź połączyć wszystkie razem.

Animator dla dzieci Siedlce